Берое II загуби от Димитровград с 0:3 в двубой от 24-тия кръг на Югоизточната Трета лига.

И трите попадения в срещата паднаха през втората част. Дамян Чаушев даде аванс на домакините в 50-ата минута, а в 64-ата вкара второ попадение в двубоя. Четвърт час преди края на мача Даниел Йовчев оформи крайното 3:0 за Димитровград.

В следващия кръг Берое II приема Сливен на 23 март, събота от 15:00 часа. В класирането тимът на Веселин Пенев е на 19-о място с 15 точки.

Състав на Берое II: 12. Димитър Алтънов, 91. Александър Петров (79 – 15. Валентин Желязков), 4. Марко Пантов (46 – 3. Васил Ангелов), 73. Стефан Димитров, 2. Георги Столев (67 – 28. Георги Митев), 77. Даниел Стефанов, 29. Томислав Петков, 18. Стилян Русенов – к, 21. Валентин Недялков, 9. Тони Николов (46 – 7. Никола Цолев), 27. Мирослав Мирчев (46 – 10. Стефанос Антониу)

Треньор: Веселин Пенев