Утре започва новият сезон в Елитните юношески групи до 17 г. и до 15 г. Пожелаваме успех на отборите от школата на „Берое“ в предстоящите мачове.

В откриващия си двубой за сезона „Берое“ U17 посреща „Розова долина“ (Казанлък), а мачът е насрочен за 18 ч. на Спортна база „Берое“. През тази кампания тимът ще бъде воден от Павел Димов.

Час по-рано – в 17 ч. на Изкуствен терен над ст. „Берое“ своя първи мач за компанията ще изиграе и „Берое“ U15. Съперник в него е отборът на „Спартак“ (Плевен). Отборът на „Берое“ до 15 г. ще бъде воден от Данаил Желязков.

Мачът на „Берое“ 2 пък бе преместен за неделя (22 август) от 18 ч. В 3 кръг на ЮИ Трета лига „зелено-белите“ посрещат „Несебър“ на Спортна база „Берое“.