„Берое“ гостува на „Верея“ на „Трейс арена“ утре, 1-ви декември, в двубой от XVI кръг на Първа професионална лига. Срещата започва в 15:00 часа и ще бъде ръководена от Владимир Вълков от Пловдив.
Всички играчи на „Берое“ са на линия за мача.
В предния кръг „Берое“ завърши при резултат 1:1 в домакинството си на „Славия“, а „Верея“ завърши също 1:1 при гостуването си на ЦСКА-София. Преди този кръг „Верея“ се намира на седмо място в класирането с актив от 19 т., а „Берое“ заема 9 позиция с 18 т.
Главен арбитър утре е Владимир Вълков, който ще бъде асистиран от Веселин Мишев и Йордан Петров, а допълнителни рефери в близост до двете футболни врати са Вангел Вангелов и Валентин Станчев. Мартин Ангелов е четвърти съдия, Красимир Кръстев е делегат на БФС, а оценка на съдийството ще постави Георги Виделов.
До този момент двата тима са се изправяли само веднъж помежду си в официален мач за първенство. „Берое“ спечели срещата с 1:0 след попадение на Георги Божилов.